...

13 зелени шкафа за книги

Ярките цветове на природата изпълват пространството с енергия, без да отвличат вниманието. Зеленото допълва почти всички цветове от спектъра и предлага множество интересни нюанси.

Зеленият цвят има възстановителен ефект върху хората. Но ако не сте готови за ярък интериор в зелено, има поне една фокусна точка в този цвят, която можете да разгледате. Например можете да си купите зелен шкаф за книги. Зеленото е идеалният цвят за акцент, без да нарушава визуалната цялост на пространството. В края на краищата зеленото може да се съчетае с почти всички цветове, освен с лилавото. Ако интериорът ви е по-хладен, изберете библиотека в морски цвят. Топлите цветове се съчетават добре със салатата.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Nikolay Kolev

    Моля извинете за назидателния въпрос, но какво прецизно означава „13 зелени шкафа за книги“? Интересувам се дали това са шкафове, предназначени специално за книги и те биха били зелени или има някакво друго значение зад цифрата 13 и цвета зелен. Благодаря предварително за отговора!

    Отговор
Добавяне на коментари