...

24 шкафа за книги

Те са изработени от естествено дърво, тамбурато и MDF, украсени със стъклени инкрустации, формовани фитинги, интарзия, допълнени от осветление, лаково и восъчно покритие. Направете своя избор!

За домашната библиотека

Дървена етажерка за книги ще изглежда чудесно във всекидневната или домашния офис. Ако притежавате голяма библиотека, просторната етажерка със здрави рафтове е задължителна: ценните антикварни книги няма да събират прах зад остъклените вратички и следователно ще бъдат добре запазени за дълго време.

Малък, но атрактивен гардероб може да се монтира дори в спалнята и кухнята. В тези области също има какво да се съхранява – любими, често препрочитани романи, готварски книги. В днешната селекция от библиотеки можете да избирате от редица модулни модули, шкаф за книги, витрина с остъклена предна част, голяма стена, малка библиотека с шкаф за книги, голяма стена или традиционна библиотека с плъзгаща се врата, врата на панти, чекмеджета и ниши.

Планирате да съхранявате в гардероба не само книги? Търсете модели с чекмеджета Те могат да се използват за заключване на документи, а отворените части могат да се използват за семейни снимки и сувенири. Помислете дали шкафът ви се нуждае от осветление, как трябва да изглежда и как искате да изглежда прост или луксозен?

Най-скъпите гардероби са изработени от благородни масиви, дървото е оцветено в различни нюанси и патинирано. Материалът се обработва с естествен пчелен восък, лакове и бои в изискани нюанси, за да се подобрят неговите характеристики и външен вид. Мебелите са украсени с архитектурни елементи, обков от месинг и бронз, интарзия и стъклопис.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Nedko

    Какъв е размерът на всеки шкаф за книги и какъв е материалът, от който са направени?

    Отговор
  2. Todor Marinov

    Интересува ме какъв вид шкафове за книги са налични в този асортимент от 24 броя? Имат ли различни размери и цветове? Също така, дали те са подходящи за домашна библиотека или предлагат и варианти за офиси или обществени пространства? Бих искал да науча повече детайли за тези шкафове, преди да направя своя избор. Благодаря ви!

    Отговор
Добавяне на коментари