25 дизайнерски шкафа за книги

Леките, нестандартни дизайнерски рафтове са чудесен начин да освежите иначе познатия, утвърден декор на спалнята или всекидневната.

Мебели за книги

Искате стилен, минималистичен и ултрамодерен интериор и мислите какви мебели да купите за богатата си домашна библиотека? Най-добре е веднага да се откажете от консервативните, солидни етажерки Те не се вписват в естетиката на обновения дом. Не се колебайте да изберете дизайнерски рафтове за книги Леки, елегантни дизайни с характерно и оригинално докосване.

Компилацията от снимки показва дизайнерски рафтове за книги. Предлагат се рафтове с всякакъв размер, изработени както от традиционни, така и от иновативни материали. При избора на рафтово шкафче трябва да се има предвид най-вече размерът на библиотеката ви. Собствениците на внушителни колекции от книги ще харесат мащаба на стенния рафт със здрави и просторни рафтове.

Ако рафтовете са по-скоро дизайнерско упражнение, отколкото място за съхранение на книги, изберете нещо необичайно: например рафтове, разположени на произволни места, изработени от стъкло, месингови тръби, сложно извити подпори или просто с ярък цвят или необичайна декорация. Тази етажерка не само ще украси стаята, но и ще бъде функционална Книгите и сувенирите ще бъдат на сигурно място. И разбира се, трябва да намерите подходящо място за библиотеката си. Ако не желаете да го поставите до стената, купете островен вариант и го използвайте като разделител на помещенията.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Nadezhda Georgieva

    Има ли налични модели на тези 25 дизайнерски шкафа за книги? Къде мога да ги видя и поръчам, ако ми харесат? Има ли различни размери и цветове за избор? Благодаря предварително за отговора!

    Отговор
Добавяне на коментари