...

13 стенни закачалки за входно антре

Ако в коридора няма място за гардероб, закачалките за дрехи могат лесно да го заменят. Можете да си купите традиционни куки за дрехи или да изберете дизайнерска закачалка за дрехи под формата на клон от дърво например.

Вместо гардероб

Закачалката на стената в коридора може и да не е равностойна, но е функционален заместител на гардеробаһттр://…. Когато се приберете вкъщи, можете да закачите палтото или якето си, дамската чанта или чадъра за разходка на него. Ако добавите закачалка за дрехи и рафт, можете да съхранявате шапки и шалове…

Традиционната закачалка за дрехи за стена в антрето представлява лайстна с прикрепени към нея куки. Стенните стелажи от дърво, тонирани или състарени, с оформени декоративни кукички, са правилният избор за класически коридори. И закачалка за дрехи с лаково покритие или изработена изцяло от хромиран метал е модерна опция.

Ако искате вашата закачалка да служи не само като полезен предмет, но и като декорация, купете оригинален модел. Например дизайнерите обичат да играят с темата за дървото – закачалки под формата на клони със сигурност ще привлекат вниманието на гостуващите приятели. Огледална стойка под формата на женски силует изглежда много необичайно.

Закачалките често се използват като стенни закачалки. Те имат предимство пред закачалките за дрехи – Можете да закачите на стената толкова куки, колкото желаете. Куките са още по-универсални от дизайна на решетъчния стелаж кукички под формата на листа, цветни топки, кукички в комбинация с часовник или лампи. Изберете от строги, закачливи или живописни модели Такава, която ще изглежда забележително на стената в стаята и ще издържи тежестта не само на чантата ви, но и на връхните ви дрехи.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 3
  1. Yana Marinova

    Много искам да имам красиво входно антре и мисля, че стенни закачалки могат да бъдат отлично допълнение. Към вас има ли разнообразие от стилове и модели? Какви материали използвате и има ли опция за доставка? Бих искал да зная какви са цените и дали предлагате някакви отстъпки. Благодаря предварително!

    Отговор
    1. Krasimir

      Имаме голямо разнообразие от стилове и модели на стенни закачалки за входни антрета. Използваме различни материали като дърво, метал, стъкло и др. Предлагаме доставка до вашия адрес. Цените варират в зависимост от модела и материала, но са подходящи за всеки бюджет. Имаме различни промоции и отстъпки за нашите клиенти. Не се колебайте да се свържете с нас, за да ви помогнем да изберете най-подходящите стенни закачалки за вашия вход. Благодарим ви!

      Отговор
      1. Zlatan

        Предлагаме голямо разнообразие от стилове и модели на стенни закачалки за входни антрета, изработени от различни материали като дърво, метал, стъкло и други. Предлагаме удобна доставка до адреса ви с цени подходящи за всеки бюджет. Имаме различни промоции и отстъпки за нашите клиенти. Не се колебайте да се свържете с нас, за да ви помогнем да изберете най-подходящите стенни закачалки за вашето входно пространство. Благодарим ви!

        Отговор
Добавяне на коментари