...

30 страхотни стенни шкафа за вашата всекидневна

Оригинален дизайн, цветни фасади, необичаен декор: ако модулната система за съхранение за всекидневната притежава поне едно от тези качества – интериорът няма да бъде скучен и обикновен!

  • от 30

забавни структури

Трудно е да си представим всекидневна без стена Модулна система за съхранение или модулни рафтове. И тъй като тези интериорни дизайни са толкова необходими, нека те да бъдат нестандартни и интересни, а не общи и невпечатляващи. Повярвайте ми, изборът на страхотна стойка за вашата всекидневна ще направи страхотно впечатление на стаята. Но ето как изглежда една необичайна стена в дневната? Отговорите можете да намерите в снимките, публикувани тук.

Основното изискване е Най-хубавото на това да имаш "обрат" е, че той също идва с "обрат" на външен вид и дизайн, с необичайно естетическо или функционално качество. Ако кухненската ви стена е с нетипичен дизайн ( скосена тектоника, нелинейни рафтове, начупени контури ) тя е всичко друго, но не и обикновена. Лакирана, многоцветна, резбована, остъклена, осветена фасада – още по-добре. Модулно съхранение с цветен декор "расте в истинско произведение на изкуството. И съответно възприемани: съгласете се, че системите за съхранение на дневната в снимките, които сме избрали, имат поразителна индивидуалност. Изборът на материали и покрития за завършване на сделката: на снимката ще видите стени, изработени от висококачествени традиционни и иновативни материали, гланцирани или матово лакирани, завършени със стъкло и пластмаса, фурнировани, тапицирани с тъкани.

Важното е стената в хола да бъде съобразена с практическите ви нужди. За скъпи съдове купете класически витрини. За любимите ви книги и албуми е подходяща компактна и стилна етажерка. А плазменият панел и другото цифрово оборудване могат лесно да се поберат в модерна модулна система за съхранение.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Rumen Kolev

    Каква е гаранцията за качеството на тези стени шкафове и дали имате доставка до всеки район в България?

    Отговор
Добавяне на коментари