...

15 ъглови шкафа и гардероба за вашата спалня

Те ви дават възможност да използвате максимално цялото пространство на помещението. А ергономичността не е в ущърб на естетическата привлекателност.

Зает ъгъл

За модерните интериори, ъгловите мебели – не са нови. Съществуват и се радват на голяма популярност ъглови рафтове, маси и дивани. Ъгловите шкафове в спалнята са също толкова популярни. И не без основание. Те ви позволяват да използвате интелигентно пространството на помещението.

Разгледайте по-отблизо нашата редакционна селекция от гардероби за спалня и ъглови шкафове. Ъгловите гардеробни стаи се оборудват според параметрите на стаята на клиента Ъгловият шкаф трябва да се вмести в наличното пространство до милиметър.

Ергономичният дизайн на ъгловите гардероби не нарушава естетическия вид на мебелите. Фасадите на модулите обикновено са празни, но понякога се преплитат с отворени плоскости и стъклени витрини. Модерната визия предлага избор между плазмен телевизор, метални инкрустации, кристали Сваровски или класически вид издълбан профил, инкрустация от цветно плексигласово стъкло, драперия.

Двойнодействащите и плъзгащите се врати за ъглови гардероби за спални са оборудвани със системи за плавно и тихо затваряне, "невидими" панти. За финишното покритие се използват цветни и безцветни лакове, а моделите от естествено дърво се обработват с гума и пчелен восък или се рисуват ръчно с флорентинска или венецианска мазилка.

Вътрешността на гардеробите е особено забележителна: има не само множество секции, чекмеджета и различни закачалки за дрехи, но и отделения за аромати, вътрешно осветление и подвижни рафтове с дистанционно управление.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Ivan Dimitrov

    Колко време ще ви трябва да инсталирате 15-те ъглови шкафа и гардероба за спалнята ми? Има ли необходимост от сглобяване или ще пристигнат вече готови? Бихте ли ми препоръчали някакава марка или конкретен модел? И каква е гаранцията за тези мебели? Моля, споделете повече детайли, за да мога да направя информиран избор за моята спалня. Благодаря.

    Отговор
Добавяне на коментари