...

12 ъглови гардероба

Гардеробите често са предпочитан избор за малки имоти, но невинаги става въпрос за модерни гардероби, които също могат да бъдат полезен начин за съхранение на вещи по по-компактен и стилен начин.

Днес гардеробите преживяват втори рожден ден. Неотдавна превес имаха моделите за вграждане, но повишеният интерес към ретро интериора върна на дневен ред свободностоящите гардероби. И наистина, къде е вграденият гардероб в стил чиноазери?? А истинският класически гардероб никога няма да бъде част от стената.

Ако се страхувате от пренаселеност на пространството, тогава е справедливо да се каже, че съвременните сглобяеми шкафове могат да бъдат компактни. Пример за това ъглови шкафове за дрехи. Ъгловите шкафове, благодарение на своята конфигурация и малка дълбочина, могат да се поберат в доста ограничени пространства. Те могат да бъдат оборудвани и с плъзгащи се или сгъваеми врати, за да се спести място. Тези шкафове са наистина удобни за използване и изглеждат стилно.

Модерни ъглови гардероби – Гамата варира от класически гардероби през кънтри стил до минималистични шкафове. Накратко, има много възможности за избор. Вижте снимки на ъглови шкафове в нашата селекция.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Emil Kolev

    Защо точно 12 ъглови гардероба? Какви са предимствата и особеностите им в сравнение с традиционните гардероби? Има ли различни опции за тяхното изграждане и в какъв дизайн могат да бъдат изработени? Предлага ли се разнообразие от материали и цветове? Има ли различни размери и как се определя капацитетът на такъв гардероб? Благодаря предварително за отговорите!

    Отговор
Добавяне на коментари