...

8 родни стенни шкафа за дневната

Трудно е да си представим интериора на всекидневната без стена – вместителна и функционална система за съхранение. Какви модели стени се предлагат от Българските производители?

Модулни структури

Модерни стени в дневната елегантен и функционален, но пестящ място, но достатъчно просторен, за да побере огромно количество предмети.

Основното предимство на стените в дневната е, че са модулни системи. С други думи, съставен е от елементи, които могат да се заменят или допълват взаимно, ако е необходимо. Стелажи и витрини, шкафове и стойки за телевизор, стенни и подови шкафове, отворени и затворени шкафове, чекмеджета и рафтове, изтеглящи се и плъзгащи се врати, фиксирани и остъклени фасади, формован или минималистичен обков Изборът на модули и декорация на стените зависи от купувача. Стените на дневната във фотогалерията – това са продукти на местни компании.

При изработката на стенни модули по поръчка производителите вземат предвид размера на помещението, в което ще бъде разположена модулната система, и могат да сглобят дизайн с всякаква конфигурация Линейни или ъглови. Стените са изработени от ПДЧ и МДФ, покрити с лак или дърво, боядисани в различни цветове, оцветени в тъмни или светли нюанси и по желание могат да бъдат декорирани с кожа или плат, или да бъдат оборудвани с осветление.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Boyko Marinov

    Кои са размерите и материалите на стенните шкафове? Има ли възможност за персонализация или избор на цвят? Колко теглят и каква е техните монтажни изисквания? Може ли да намеря информация за тяхна цена и къде мога да ги закупя?

    Отговор
Добавяне на коментари