...

16 стола за деца с накланяне

Благодарение на усилията на дизайнерите и производителите, детските кресла-трансформатори изглеждат все по-необичайни, защото тяхната задача е да развиват детското въображение.

Люлеещ се стол за деца традиционна, но далеч не единствена възможност за игриво обзавеждане. Благодарение на усилията на дизайнерите и производителите детските столове-играчки днес могат да светят и да се разглобяват на части, столът може да се трансформира в кресло, табуретка Кръглото легло и люлеещите се столове вече не приличат на обичайните коне; художниците се опитват да ги направят възможно най-необичайни и фантастични. Производителите обаче работят внимателно не само върху външния вид и дизайна на мебелите за игри, но и върху тяхното качество. Люлеещият се стол за деца е направен така, че да отговаря на ръста на детето, а за тапицерията са използвани специално сертифицирани тъкани и кожи лак на водна основа.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Gergana Ivanova

    Може ли да бъдат предоставени повече информация за тези столове за деца с наклон? Каква е максималната тегловна капацитет и колко стабилни са? Има ли достъпни различни размери и цветове? Ще бъдат ли подходящи за деца на различни възрасти? Благодаря!

    Отговор
Добавяне на коментари