...

11 бели стола

Бял фотьойл в интериора – стилен и актуален. Преглед на моделите, представени на мебелните панаири в Париж и Кьолн тази зима.

Магията на бялото

Фотьойли за дома, събрани в селекцията на фоторедакцията- Това са най-новите модели, изложени на последните два панаира за мебели Maison&Objet в Париж и imm Cologne. Моделите се различават по форма, дизайнерски нюанси и размери. Има обаче нещо, което е общо за всички фотьойли – бяла тапицерия.

Белият фотьойл изглежда аристократично в интериора и може да се комбинира с всякаква палитра бялото е универсално и подхожда на всички цветове. Намерете своя собствена Фотьойлът в нашата колекция: Ще намерите както традиционни столове за дома, създадени по класически начин с помощта на познати материали, така и иновативни модели в модерен стил.

Можете да изберете фотьойл, който дължи хармоничния си вид на френските мебели от 16-и век, вдъхновили дизайнерите да създадат скрития Рамка от масивен орех и издълбани крака. Някой ще хареса седалка, вдъхновена от етнически произход, от петгодишен дъб, с плетеници или с малко по-различно покритие и бели възглавници с кадифени кантове. Бели кресла за дома с дълбоки седалки, тапицирани с плат или кожа, със или без подлакътници, украсени с мебелни копчета и шевове, ще се впишат в семплата модерна всекидневна.

Акцент в интериора може да бъде бял стол върху стоманена рамка със седалка, сякаш изтъкана от възглавници, въртящ се кожен фотьойл или пластмасов релефен стол, имитиращ очертанията на тялото.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Tanya Koleva

    Каква е цената и достъпността на 11-те бели стола, защото желая да закупя подобни за мой офис?

    Отговор
Добавяне на коментари