...

15 плетени стола за дома

Плетеният стол не е непременно градински аксесоар. Ратанов фотьойл може да бъде поставен във всекидневната, като добави цвят към интериора и обозначи мястото за сядане.

Повечето от нас смятат, че плетените столове са мебели за селската къща, които се намират в градината или на верандата. Но също така можете да поставите ратаново кресло ( както и други плетени мебели ) в градски апартамент, например в зоната за отдих.

Ратановият фотьойл може да бъде изработен изцяло от ратан рамка от ратан и ракита. По-често обаче се срещат комбинирани модели, при които ратанът се използва за създаване на плетеницата в областта на гърба и страничните части, а рамката е от дърво или метал. Доста впечатляваща комбинация е съчетанието от ратан ( тялото на стола ) дърво ( подлакътници, крака ) и кожа ( възглавници ).

Противно на стереотипите, плетените столове се предлагат в различни стилове, не само в провинциален стил. Ратановият фотьойл по принцип е мебел, която може да пасне на почти всеки интериор изберете правилния модел, който да съответства на вашето обзавеждане. Например можете да намерите класически люлеещи се столове, офис столове с елементи на тъкан или люлеещи се столове с висулки. И статут на плетени кресла в колониален стил – Орнаментиран с дърворезби, изкуствено състарен – Те приличат на малки тронове и могат да се превърнат в истинско бижу на дома ви.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Kiril Kolev

    Къде мога да намеря тези 15 плетени стола за дома? Бих искал да ги закупя, но не знам къде да ги търся. Благодаря предварително за помощта!

    Отговор
Добавяне на коментари