...

12 плетени стола за селската къща

Градинският стол е много популярна мебел и интересен обект за производителите и дизайнерите. С 13 цветни модела плетени столове за селската къща ще се запознаете с нашата селекция от снимки.

Обикновеното не е!

Градинските столове се предлагат във всякакви форми и размери. Обикновено си мислим за фотьойли, които стоят на открито през целия сезон. Основното им изискване е устойчивост на околната среда. Затова е важно от какъв материал са изработени. Ясно е, че пластмасата е за предпочитане. Той има всичко. Използват се също твърда дървесина и комбинации от други материали.

Различните материали имат различни специфични изисквания и затова е важно да се избере правилното място за градинския стол: поставете продукта от масивна дървесина под покрив, а пластмасовите мебели – на открито пространство. Но не всеки фотьойл ще изглежда еднакво добре в градината, под навеса или в интериора на селската къща. Независимо от това, такива гъвкави модели са много търсени, което радва дизайнерите и им дава повод да покажат таланта си.

В нашия избор – универсални градински столове от ракита, изработени от синтетични и естествени материали, включително използване на иновативни технологии. Чрез специален процес, при който се използва обикновена дървесина, се получава материал, подобен на тиково дърво.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Ekaterina Koleva

    Колко често трябва да се обновяват плетените столове за селската къща?

    Отговор
Добавяне на коментари