...

24 кухни от Германия

Ако искате модерна и функционална кухня с най-високо качество, не търсете повече от немските производители. Нашата селекция от снимки ви показва националните специалитети на немската кухня.

Немско качество

Ще разпознаете продукти от всички страни. Кухненското обзавеждане от Германия се характеризира с традиционно немско качество и най-съвременни технологии. Повечето германски фабрики за кухненско обзавеждане са оборудвани с ултрамодерно обзавеждане.

Модерни немски кухни Големи шкафове, широки чекмеджета, високи шкафове с вградени уреди и безупречно функциониращи механизми. Много модели имат панел със сензорен екран и електронна система за управление на дома и кухнята. Повечето от германските кухни, продавани за износ, са кухни в модерен стил, с голямо пространство и най-съвременно оборудване.

Ултрамодерните кухни обаче Това не са единствените неща, които вълнуват германската мебелна индустрия. Германците обичат уюта също толкова силно, колкото и модерните технологии. Това са качествата на немските кухненски печки Класически и кънтри стил.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Yani

    Колко от тях са налични на склад и има ли доставка до България?

    Отговор
  2. Radoslav Ivanov

    Молех Ви, искам да попитам за цените и наличността на кухни от Германия. Къде мога да ги намеря и дали може да бъдат изработени по индивидуален проект? Също така, имате ли информация за качеството на тези кухни и гаранционните условия? Бихте ли препоръчали тяхната закупуване? Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари