...

25 масички за кафе на колела

За тези, които обичат да сменят интериора повече от веднъж годишно, масичките за кафе на колелца са чудесно решение. Могат да се преместват из цялата къща, а не само в една стая.

Масите са първите мебели на колелца, и това се случи във Франция. Първоначално бяха засегнати само моделите за сервиране, но масичките за кафе се нуждаеха от тази мобилност.

Какви предимства предлагат колелцата? Не е необходимо да извършвате допълнителни движения на тялото. Просто натоварете масичката за кафе с всичко необходимо и я преместете на мястото, където искате да седнете удобно, например на дивана или фотьойла. Тя ще ви даде възможност да се насладите удобно на четене или друга тиха релаксация.

Друго не по-малко важно предимство на масичките за кафе на колелца е възможността за свободно придвижване както в рамките на една стая, така и в целия апартамент. Можете да променяте нещата всяка седмица с малко усилия!

За да се предотврати самостоятелното преместване на масичките за кафе на колелца, те обикновено са снабдени със специален предпазен механизъм, който предотвратява самостоятелното преместване на колелцата. С течение на времето колелцата са се превърнали от чисто функционален в декоративен елемент… Някои масички за кафе са с такъв акцент.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Kalin Petrov

    Моля Ви, на колко големи и силни колела са масичките за кафе, които споменавате? Има ли те в различни цветове или дизайн? Също така, предлагате ли доставка до дома и има ли възможност за поръчка на по-голямо количество масички? Благодаря предварително за отговора!

    Отговор
Добавяне на коментари