...

14 трансформаторни масички за кафе

Един за всички: лека и мобилна масичка за кафе, която замества няколко мебели, помага за спестяване на място и се вписва във всеки интериор.

Класическите форми и познатите материали са оставени за традиционните бюра Масичката за кафе с трансформатор трябва да е ярка и да има сложна форма. В скромния си обем тя крие рафтове, ниши, чекмеджета и пуфове. Той Олицетворение на модерния живот: лек, мобилен, готов да усвои нови функции в един момент. В нашата галерия обаче можете да намерите сгъваема масичка за кафе, подходяща за всеки интериор, включително и за класическия. Освен шперплат, метал и акрил, производителите използват фин текстил, състарена естествена кожа и скъпоценно дърво.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Vesela Georgieva

    Колко от тези масички за кафе имат трансформатори и каква е функцията им?

    Отговор
Добавяне на коментари