...

26 дървени масички за кафе

Висящи или високи, кръгли, овални или правоъгълни, със или без рафтове, секции, чекмеджета и кутии, с добре пропорциониран или нестандартен дизайн – изборът е огромен.

Всеки е толкова различен

Дървени масички за кафе Това не са само класическите модели. Дървената масичка за кафе може да изглежда като необичайна пейка или като функционален модул със секция за съхранение на конзоли и списания. Може да прилича на голям дървесен ствол, сглобен от по-тънки стволове, да прилича на спирала или дори да има връх с форма на секач от каменната ера.

Ако не сте любители на модните маси, изберете по-традиционен модел с овален или правоъгълен плот, цокъл, пиедестал или четири крака. Тези, които обичат да се възползват максимално от всяка мебел, също ще намерят своя избор Дървените масички за кафе са оборудвани с чекмеджета, изтеглящи се рафтове, колелца, плотове на панти, кошове за съхранение отдолу. Могат да се използват като поставка за телефон или ваза за цветя. Те са подходящи за използване като нощни шкафчета, масички за кафе, нощни шкафчета и нощни шкафчета.

Дървените масички за кафе днес се изработват от дъб, явор, череша, орех, макасар, манго и махагон. Лак, дървен фурнир в различни нюанси, а някои модели са обработени с естествен пчелен восък. Вашата дървена маса може да има плот от закалено стъкло ( златно, сребърно или безцветно ) или от метал ( патиниран месинг, полиран никел ) или, ако сте избрали класически дизайн, също от златно фолио и дърворезба.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Yana Georgieva

    Имате ли информация относно размерите и дизайна на дървените масички за кафе? Бихте могли ли да споделите повече детайли за тях – материал, цвят, цена и дали се предлагат в комплект или единично? Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари