...

13 Класически масички за кафе

Много производители предлагат тапицираните мебели да се допълват с елегантна масичка за кафе в класически стил. Но можете да закупите маса и като отделен артикул – ето няколко примера.

Масичките за кафе се произвеждат от почти всички производители на мебели. Но кой от тях се вписва във вашата всекидневна?? Предлагаме ви да изберете класическа маса от 11-те варианта, включени в редакционната фотосесия.

Класическа визия

Внимание форма. Класическата масичка за кафе Не е задължително да е модел, който шокира със своя декор. Луксът често се крие в чистотата на линиите, комбинацията от естествени материали и матовия гланц на плота на масата. За вас сме избрали тези модели Класически италиански масички за кафе.

В България можете да закупите класически масички за кафе на почти всички европейски марки. Ако нямате желания модел на склад, можете да го поръчате от каталог.

Помпозна класика

Центърът на композицията. Масичката за кафе може да бъде акцентът във вашата всекидневна, фокусна точка за привличане на вниманието.. Просто изберете привличащ вниманието модел, който се набива на очи. Възможностите са безкрайни: кристали, позлата, инкрустация и др. Проверете!

Луксозните масички за кафе често се изработват в т.нар. дворцов или бароков стил. Тези модели са популярни в нашата страна.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Dimitar Petrov

    Къде мога да намеря тези класически масички за кафе? Можете ли да ми препоръчате някой магазин или онлайн платформа, където да ги открия?

    Отговор
Добавяне на коментари