...

25 стъклени масички за кафе

Стъклените масички за кафе правят пространството по-голямо и създават усещане за лекота. А разнообразието от форми може да ви помогне да изберете подходящия модел за вашия дом.

Стъклени масички за кафе перфектното решение за класически и модерни интериори. Те не претоварват пространството, поглъщат много малко светлина и се съчетават перфектно с други материали като дърво, метал, камък и др.д. Най-новата технология за стъкло означава, че стъклото може да се оформя по много различни начини От ясни геометрични до закачливи вълнисти. Ето защо масичките за кафе често са основният декоративен акцент в стаята Снимката на селекцията показва разнообразието от дизайни.

Някои модели са смесени няколко вида стъкло: прозрачно, прозрачно и матирано. Популярна е и техниката на комбиниране на цветно и прозрачно стъкло. Стъклените масички за кафе са идеални за модерния интериор, но за класическия интериор правилният избор е стъклен плот с дървена или метална основа.

Масичките за кафе на снимката съответстват на мебелите и аксесоарите Не е трудно да се избере модел, подходящ за различни видове интериор, с всякакъв стил и цветова схема. Повечето модели са изработени от закалено стъкло, което е устойчиво на надраскване и удар, така че няма нужда да се притеснявате за безопасността на стъклените масички за кафе! Можете да очаквате дългогодишна употреба.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Vanya Dimitrova

    Има ли възможност да бъде подробно описано какви точно са тези стъклени масички за кафе, какъв е размерът им и дали са налични в различни цветове? И ако всичко е вярно, къде може да бъдат закупени?

    Отговор
Добавяне на коментари