...

26 рафта

Традиционните гардероби и шкафове са обемисти, старомодни и невинаги удобни за ползване. предлагаме да ги замените с леки, стилни и функционални рафтове.

Комплектът за конструиране на рафтове

Основната идея на модулните системи за съхранение на панти конструктивна лекота и ергономичен дизайн. За разлика от обемистите книжни шкафове, рафтовете заемат минимално пространство, но предлагат максимален капацитет за съхранение и функционалност. Върху рафтовете, сглобени в различни композиции, можете да подредите всичко, което искате Книги, компактдискове, DVD, винилови плочи, сувенири, семейни снимки.

Съвременните модулни системи за съхранение са снабдени с отворени и затворени секции, кошове с панти и чекмеджета, в които можете да съхранявате документи и лични документи. Когато купувате модулен шкаф за стена, изчислете предварително какво ще съхранявате на рафтовете му. Леки, декоративни модули, предназначени за леки книги или вази с цветя. Други модели са оборудвани с телевизори и видеоустройства и могат да издържат до петдесет килограма.

Състои се от рафтове, рафтови стелажи актуалното дизайнерско решение за модерния интериор. Предлагат се в дървени, метални, стъклени, метакрилатни, пластмасови и с различни покрития с избор на дърво или ярки цветове, в голямо разнообразие от форми и конфигурации. Понякога рафтовете се огъват под най-невероятни ъгли, което ги превръща в нетрадиционна част от интериорната декорация, а освен това могат да се прегрупират и комбинират в нови фантастични комбинации.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Margarita Georgieva

    Въпросът ми е: Какъв вид рафтове са тези 26? Размерите ли им са еднакви или различни? Също така, за какво се използват тези рафтове и колко тежките предмети могат да издържат? Ще бъдат ли използвани за битови или комерсиални цели? Има ли възможност да бъдат пренасяни или са монтирани на стена? Благодаря предварително за отговорите!

    Отговор
Добавяне на коментари