...

15 стъклени рафта с модерен привкус

Стъклените рафтове не са само за банята! дизайнерите обичат да използват декоративния потенциал на този материал, за да създават колекции за всекидневни, спални и други жилищни помещения.

Съхранявайте книги и тежки предмети на дървени рафтове. Използване на стъклени рафтове в интериора изключително за декорация на помещенията! Свободностоящи форми, огледални повърхности и декоративно осветление Така изглеждат съвременните стъклени рафтове. Дизайнерите предлагат да ги поставяте по двойки, тройки, в редица или в "гнезда". И настоявайте: такива рафтове са красиви сами по себе си – Не е претоварен. Въпреки че, ако е необходимо, закаленото стъкло може да издържи всякаква тежест. А съвременните технологии ги правят буквално нечупливи.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Dobrinka Petrova

    Какви видове продукти биха били подходящи за изложение на тези 15 стъклени рафта с модерен привкус?

    Отговор
Добавяне на коментари