...

13 миниатюрни рафта за банята

Стъкло, метал, пластмаса, модерен и класически стил – те са незаменими аксесоари за малки бани и стилен дизайнерски елемент.

Удобният рафт

Не във всяка баня може да се постави стенна или подова кутия за съхранение Липса на пространство. Но висящите рафтове понякога са истински спасител. На първо място, защото са компактни и заемат минимално пространство. И второ, защото изглеждат стилно и могат да се използват като елемент от интериорния дизайн на банята.

Можете да намерите уникални рафтове за всяко оформление на банята. Модерните стилове са елегантни и ненатрапчиви, докато класическите модели са изискани и богато украсени с помощта на оформени закопчалки, позлатени детайли, кристали.

Малките рафтове са изработени от стъкло, метал, пластмаса, керамика и дори изкуствен камък. Предлага се като пълен комплект аксесоари за баня или като отделни елементи. Въпреки че рафтовете на шкафовете са миниатюрни, те вече са доказали своята висока функционалност. Някои модели са допълнени с държачи за бутилки и дозатори за сапун, а други са комбинирани с поставка за кърпи.

Рафтовете във формата на кошници и контейнери за аксесоари за баня са много практични: малки, но достатъчно големи, за да предпазят гъбите и бурканите с шампоан от падане. Можете също така да си купите цялостен модул за съхранение с джобни рафтове – В тях може да се съхранява всичко необходимо в банята, включително четки за зъби, тубички с паста за зъби, гребени, ножици и бурканчета с крем.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Zornitsa Petrova

    Моля, можете ли да ми предоставите повече информация за тези 13 миниатюрни рафта за банята? Какъв е техният размер и материал? Има ли възможност за монтаж на стена или са за самостоятелно поставяне? Също така, дали включвате и инструкции за монтаж? Бихте ли ми препоръчали тези рафтове за банята и имате ли други алтернативи? Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари