...

19 стъклени рафта

Искате ли да осветите ненатрапчиво дневната, спалнята или кабинета си?? Съчетайте интериора си със стъклената етажерка в подходящ стил: тя успешно съчетава функционалност и декорация.

Дизайн на стъклото

Стъклените рафтове са интересна и необичайна алтернатива на традиционните рафтове в дома ви. Как изглеждат тези дизайни на мебели, можете да видите в нашата редакционна фотосесия. Стъкло изключителен декоративен материал, винаги нестандартен и напълно подходящ за модерния интериор. Стъклени рафтове не прави изключение.

Ако искате да добавите отличителен акцент в пространството си, да придадете на интериора си ясно усещане за пространство и светлина и да добавите нотка модерен шик, тогава лесно можете да изберете стъклен рафт Той е отличен за всички горепосочени задачи. Стъклените рафтове ще изглеждат чудесно в минималистична или високотехнологична среда, особено ако изберете рафт с подчертано индустриална естетика. За класически декорации можете да изберете елегантни и леки стъклени рафтове за дома, украсени с ковани метални елементи и други декоративни елементи.

Конфигурациите и формите на всички видове рафтове за дома ви са разнообразни: квадратни или кръгли, рафтове на различни нива и с всякаква дължина. Монтирани на стена или на стена, разположени между пода и тавана, използвани не само като шкафове за съхранение, но и като разделители на помещения. И докато сме на темата за съхранението, стъклените рафтове са стабилни, здрави и просторни въпреки визуалната си крехкост.

Стелажи и кухненски шкафове


Стелажът Xtend+ на Leicht

Кухня E 04-M/E 02-C от овца INTUO

Кухнята Avance на Leicht
Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Vanya Georgieva

    Колко тегло може да издържат тези 19 стъклени рафта и могат ли да бъдат монтирани на стената?

    Отговор
Добавяне на коментари