...

20 италиански ъглови дивана

Ъгловият диван е идеален за създаване на просторна и стилна всекидневна. Нека видим какви модели ъглови дивани е готова да ни предложи слънчева Италия.

От Италия с любов

За никого не е тайна, че всички основни модни тенденции се зараждат в Италия. Това важи в пълна степен за производството на мека мебел. Италианските ъглови дивани са ценени по целия свят заради актуалния си дизайн, високото ниво на комфорт и отличното качество.

В Италия има много различни видове ъглови дивани, от които да избирате, което улеснява намирането на подходящ модел за всеки размер пространство.

Решението за дизайна на продукта също не е трудно: повечето дивани от Италия са универсални. Това означава, че при цялата си естетическа индивидуалност диваните могат лесно да се интегрират в почти всеки модерен интериор.

Италианските модулни ъглови дивани могат да се конфигурират в различни варианти. Ъгловият диван от Италия има много предимства. Тя може да се превърне в голямо легло, да скрие минибар в подлакътника или да има друга полезна "суперсила".

Вижте италианския ъглов диван в целия му блясък в редакционната фотосесия.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Plamen Kolev

    Здравейте! Четейки текста, ме интересува дали диваните са нови или употребявани и каква е цената им? Има ли опция за превозване до България? Бихте ли споделили повече информация относно моделите и цветовете на диваните? Благодаря ви!

    Отговор
Добавяне на коментари