...

13 ъглови разтегателни дивана

Мечтаете за просторен кът за отдих във вашата всекидневна? Купете ъглов диван. Възможността да се трансформира в широко легло е приятно функционално допълнение към стилната му визия.

Начало на геометрията

Ъглов диван Продукт, който традиционно е по-обемист и по-сложен от обичайния линеен диван. Въпреки това, дори за малка дневна можете да закупите модел с подходящ размер и необходимия набор от функции. Модели на просторна дневна са нестандартни конструкции, съставени от набор от модули, които могат да се комбинират по различни начини за създаване на нови конфигурации. За "домашния конструктор" е важно да може да превърне дивана в удобно и функционално легло удобен за използване, а не само за забавление на окото с шикозния си вид.

Диванът в ъгъла дава възможност да се използват ъглите на стаята, които не са подходящи за други мебели. Благодарение на механизма за трансформация може да се превърне в ъглов диван.

Ъгловият диван с разтегателен диван може да реши два ежедневни проблема едновременно – ще представлява удобна зона за почивка и ще осигурява основната зона или зоната за гости Спящ човек. Ъгловият разтегателен диван най-често е оборудван с механизъм делфин – Мястото за спане се образува от облегалката, седалката и разтегателната част. Друг възможен бонус на ъглов разтегателен диван под седалката: няма нужда да се притеснявате всяка сутрин къде да сложите възглавници и одеяла.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Simona Koleva

    Каква е максималната тежест, която могат да издържат тези 13 ъглови разтегателни дивана?

    Отговор
Добавяне на коментари