...

26 ъглови дивана

Г-образният диван е модерен, компактен, удобен и понякога дори по-функционален от линейния си събрат. Модерен дизайн на дневна и спалня.

Модерни ъглови дивани синоним на обхват и мащаб. Те се състоят от много секции и са много просторни, така че се купуват предимно за просторни стаи, в които не е необходимо да се пести място. Но винаги можете да намерите компактен триместен ъглов диван за малка спалня. С подходящия ъглов диван можете да създадете кът за сядане до стената, в ъгъла на стаята или да купите островен модел и да го преместите в средата на стаята.

Популярността на ъгловите дивани вече е изпреварена линейни дивани. Първо, това е сравнително нов вид мека мебел и е хубаво да се купи поне като алтернатива на традиционния диван. Второ, ъгловите дивани са много удобни, оригинални и могат да се похвалят с "напреднал" функционалност.

По-голямата част от диваните са ъглови – модулни структури. Като цяло това е конструктор, който може да бъде разглобен на съставните си части Фотьойли, пуфове, дюшеци, дивани за двама ( дивани за двама ) и създайте напълно нов сценарий за сядане на открито.

Съвременните ъглови дивани се превръщат в легла, оборудвани са с вградени контейнери за съхранение, а някои модели имат и по-специфични функционални допълнения прикрепен рафт, минибар, подвижна маса. Комфортът на дивана се създава от възглавници с гъши пера или полиуретанова пяна, или уплътнени с еластични ленти, както и от регулируеми облегалки и подвижни подлакътници. Свалящите се калъфи за дивани могат да се перат или заменят с нови по всяко време.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Stefania Koleva

    Мога ли да видя снимка или допълнителна информация за тези 26 ъглови дивана? Искам да разбера повече за тяхните размери, материал, цветове и възможностите за доставка. Благодаря!

    Отговор
Добавяне на коментари