...

26 легла под тавана

Стандартното детско легло е от вчерашния ден. Хибридното легло със сигурност ще бъде оценено от детето. Така мястото за спане се намира под тавана, а подът на мазето се използва за други цели. С кои мебели може да се комбинира детското легло?? Открийте отговора в нашата селекция от снимки.

На височината на позицията

Двуетажни легла за деца това са многофункционални елементи, които могат да заменят няколко мебелни модула. Ролята на леглото в интериора на детската стая зависи от особеностите на неговия дизайн.

За да спестят място и да зарадват децата, дизайнерите са съчетали двуетажните легла с други мебели. Най-добрите хибриди за двуетажни легла са представени в нашата колекция от снимки на двуетажни легла. Разгледайте каталога на двуетажните легла, за да видите коя версия е подходяща за вашето дете. Ще се опитаме да ви помогнем с конкретни съвети.

Докато детето ви е малко, основното му занимание е да това е игра. Леглото с пързалка е любимото му място за игра – без да се прави компромис с истинското му предназначение. Основната дейност на ученика е ученето. Така че най-добре би било таванско легло с маса под леглото. А ако обзавеждате стая за две деца, не се колебайте да изберете легло с двуетажни легла.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Nina Petrova

    Моля, може ли някой да ми обясни какво означава изразът „26 легла под тавана“? Мисля, че го чух в контекст на семействена къща, но не съм сигурен как да го тълкувам. Благодаря предварително за вашата помощ!

    Отговор
Добавяне на коментари