24 комплекта дървени мебели за спалня

В спалнята царят здраве, хармония и красота. Това условие съответства на качествени, надеждни, екологични мебели от естествена дървесина, красиви по дефиниция.

В Древен Египет дървеното легло е било знак за богатство и просперитет. Това е истинско елитно обзавеждане за спалня за уважавани граждани. Минаха хилядолетия, но дървеното обзавеждане за спалня остава извън конкуренция. Широко разпространено е мнението, че то има лечебни свойства, облекчава стреса и вдъхва положителни чувства. Леглото в спалнята със сигурност свири първа цигулка, но какво е то без оркестър?? Днес производителите предлагат комплекти, които включват нощни шкафчета и скринове, тоалетни масички, кресла, пейки… Мебели с подобна тапицерия могат да бъдат закупени допълнително. Мебелите за спалня са изработени от масивна дървесина, фурнировани с фурнир, често украсени с дърворезба, позлата и инкрустации по лицевите части. Мебелите за спалня от масивна дървесина са не само екологични. Естествената красота на дървото е неоспорима декоративна стойност, както и ръчно издълбаните детайли или, например, кожата с крокодилски или змийски мотиви.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Deyan Aleksandrov

    Можеше ли да бъде уточнено какви са точно тези комплекти мебели за спалня – легла, гардероби, нощни шкафчета или нещо друго? Харесвам идеята за дървени мебели, но бих искал да знам повече детайли, преди да взема решение. Благодаря!

    Отговор
Добавяне на коментари