...

25 комплекта италиански детски мебели

Не е необходимо да водите детето си в музеи, галерии и театри, за да придобие добър вкус. Достатъчно е да направите стаята му италиански детски мебели, които не отстъпват на истинските произведения на изкуството.

Детското обзавеждане от Италия напълно отговаря на слогана "Всичко най-добро.. деца". Това е мотото, под което работят почти всички италиански фабрики за детски мебели. Италианските мебели за детски стаи за бебета и тийнейджъри не могат да бъдат объркани с други. Оригинален дизайн, внимание към детайла, цялостен подход към детските стаи, висококачествени материали – Всичко това прави детските мебели от Италия толкова популярни.

За италианците едно дете Малка, но независима личност. Ето защо италианските мебели за детска стая включват доста "възрастни" мебели Обзавеждането за баня: писалище, рафтове, скринове, нощни шкафчета и др.д. Тя дава възможност на децата да опознаят света не само чрез спокойна почивка и игра, но и чрез творчество и учене.

Избирайки детски мебели от Италия, можете автоматично да научите детето си на добър вкус. В крайна сметка тези мебели са по-скоро произведения на изкуството, отколкото обикновени мебели. Активно се използват занаяти. Що се отнася до цветовете, някои производители предпочитат да играят с контрастите и се опитват да пренесат всички цветове на дъгата в детската стая; други предпочитат изпитаните спокойни тонове и наблягат на детайлите ( например украсяват таблата с ) в рамките на закачалките например;.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Gergana Ivanova

    Мога ли да получа повече информация за комплектите италиански детски мебели? Какъв е размерът на тези комплекти и дали имате различни модели? Как бих могъл да видя снимки или да се свържа с вас, за да избера най-подходящия за мен комплект? Благодаря ви предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари