...

14 комплекта мебели за тийнейджъри

Прями и мобилни като самите собственици: мебелите за стаята на тийнейджъра трябва да отговарят на личността на собственика.

Добре е мебелите за хол за тийнейджъри да могат да се трансформират и да имат повече от една функция Те предлагат място за хобита, като например комплект барабани или спортен кът. Ето защо мебелите за тийнейджърски стаи често са снабдени с чекмеджета, вградени детски легла и подвижни модули.

Когато избирате мебели за стаята на тийнейджъра в галерията за обзавеждане на спални, не бива да пропускате гардероба или кабината Бюро и подходящ стол.

Що се отнася до дизайна, мебелите в стаите на тийнейджърите обикновено са едноцветни, с прави линии, в съответствие с праволинейността и максимализма, присъщи на юношеството.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Pavel Angelov

    Имате ли възможност да ни кажете повече за тези 14 комплекта мебели за тийнейджъри? Какъв е размерът на комплектите и какъв е гаранционният период? Освен това, има ли различни цветове и дизайни на разположение? Можете ли да предоставите ценова ориентация за тези комплекти? Благодаря!

    Отговор
    1. Bozhidar

      Имаме 14 различни комплекта мебели за тийнейджъри, които включват легло, гардероб, бюро и столове. Размерът на комплектите варира в зависимост от модела, но обикновено са подходящи за средно големи стаи. Гаранционният период обикновено е 2 години. Предлагаме различни цветове и дизайни, за да можем да съчетаем с вашия интериор. Цената на комплектите се различава в зависимост от модела, но можем да ви предложим ценова ориентация след като изберете желания дизайн. Благодаря!

      Отговор
Добавяне на коментари