...

25 легла за спалнята

Диванът в спалнята е преди всичко красива и елегантна мебел. И второ, тя е много удобна, дори само за да си починете на нея в компанията на любимата си книга и чаша кафе.

Не е излишна подробност

Спалнята ви е просторна, удобна и обзаведена с вкус. Но вие бихте искали да допълните интериора му с още един оригинален и привличащ вниманието детайл. Защо да не изберете легло като такъв детайл? Тапицираната пейка с облегалка и подлакътник ще подчертае индивидуалността и неприкосновеността на личния живот на средата, ще засили усещането за уют, ще съчетае леглото.

да спите на дневното легло, за да не се налага да изправяте леглото или да мачкате покривката. Отпуснете се на мека пейка вечер след работа, загърнати в пухена завивка.. Вълнуващ роман и чаша ароматно кафе ще ви правят компания.

Диваните в спалнята са се развили от старомодните модерни интериори. Ето защо толкова много модели легла, кошари и дюшеци са изработени в класически стил красиви примери са показани на снимката на колекцията, публикувана тук. Те са изработени върху рамка от масивна дървесина, покрита с текстил и кожа, допълнени от декоративни възглавници. Класическа характеристика на класическото легло изтънчени покрития. От издълбани кабриолетови крака до свити подлакътници, оформени и асиметрични облегалки, капитонирани шевове и лайсни от мебелни гвоздеи, пискюли, украсяващи изделието, полирани или сребърни резби, ръчно рисувани.

Съвременните дневни легла за спалнята са по-лаконични по отношение на декорацията, но не по-малко удобни и функционални. Те имат рамки, изработени не само от дърво, но и от метал, например алуминий, със специална обработка, която предотвратява появата на пръстови отпечатъци и драскотини по повърхността на основата. Леглата са пълни с различна плътност от полиестерна пяна, недеформируеми полиестерни влакна и дори гъши пух в джобовете на седалката.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Krastyo

    Може ли да бъде уточнено дали тези 25 легла са отделни или двойни и дали е наличен матрак за всяко легло?

    Отговор
  2. Denitsa Georgieva

    Можете ли да ми информирате какъв е размерът на тези 25 легла за спалнята? Бих искал/а да знам дали са единични, двойни или може би има и други размери на разположение. Благодаря!

    Отговор
Добавяне на коментари