...

25 красиви легла

Какво прави едно легло луксозно и елегантно? Оформената табла се превърна в идеалния обект за съвременните дизайнери.

Дори и най-оригиналните легла обикновено са затъмнени от спално бельо и покривка. Затова при създаването на луксозни и красиви легла дизайнерите обръщат максимално внимание на видимите им части. Таблата е първото нещо, което ще забележите, когато видите снимките на леглото в нашата колекция. Тя може да бъде оформена, изискана или минималистична, но винаги изглежда ефектно. Снимките на леглата са внимателно подбрани, за да покажат различните методи на декорация: дърворезба и тъкане, интарзия, пластмасово ламиниране, ажурни вложки, използване на златни листове, лакиране с огледален ефект. За изработката и обзавеждането на таблата за глава се използват разнообразни материали: масивна дървесина, текстил и кожа, месингови форми и кован метал.. Контурът на таблата, която украсява красивите легла, неслучайно прилича на рамка, която обрамчва истинско произведение на изкуството.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Gergana Georgieva

    Кои типове легла се включват в категорията „25 красиви легла“? Можете ли да споделите повече информация относно това?

    Отговор
Добавяне на коментари