...

26 пейки за градината

Добрата стара градинска пейка – приятел на уморения пешеходец и щастливия градинар, явно преживява втора младост. Дизайнерите по целия свят експериментират с външния му вид с ентусиазъм. Вижте плодовете на техния труд в следващите страници.

Вторият младеж

Градинска пейка – основен атрибут на градските булеварди, площади и паркове В тази епоха тя спечели много нови почитатели сред собствениците на селски къщи от скромната селска къща до просторната вила. В градския парк или в частния двор градинската пейка е незаменима. Няколко души могат да почиват на него едновременно.

Градинската пейка по дефиниция е непретенциозна – и в същото време е градински аксесоар. Оттук и използването на подходящи материали и нови технологии за производството му, както и грижата за декоративната стойност на предмета. Производителите използват широк спектър от материали – от твърда дървесина до ротационно формован полиетилен, от метал до полиуретан и иновативни тъкани за градинските пейки.

Градинската пейка е станала още по-универсална: тя може да се използва не само навън или в градината, но и в интериора на селската къща под формата на диван или козирка. Обикновената градинска пейка може да се превърне дори в преносима стерео уредба благодарение на вградената аудиосистема, която възпроизвежда музика от мобилни телефони чрез Bluetooth.

Разнообразието от оригинални дизайнерски конструкции може да се види в редакционната селекция – по-добре е да се види веднъж!

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Valeria Angelova

    Здравейте! Забелязах, че в текста е споменато, че има 26 пейки за градината. Моля, може ли да ми дадете повече информация за тези пейки? Как изглеждат? Къде точно се намират? Има ли те какво да предложат на посетителите на градината? Благодаря ви!

    Отговор
Добавяне на коментари