...

15 дървени пейки за кухнята

Времето показва, че въпреки летящите цветове и изобилието от интериорни решения за кухнята, простите рустикални мебели са все още актуални и не губят уникалния си чар на уют.

Уютен чар

Пейката, най-елементарният елемент от ежедневието, създаден в незапомнени времена, все още е на мястото си. Моделът Entra е любим на потребителите, въпреки че пазарът на мебели предлага множество по-модерни и функционални "конкуренти".

Кухненската пейка е неусложнена и може би дори примитивна, но без съмнение е харизматичен мебелен модул, чието присъствие създава топла атмосфера на истински уют в интериора. Кухненските кътове от естествено дърво са идеални за създаване на кът за хранене в рустикален стил Малко архаично, но очарователно в своята простота.

Кухненската пейка се предлага в много форми и размери, а външният ѝ вид се променя в зависимост от стила. Селските кухни могат да бъдат оборудвани с рустикални, масивни пейки, изработени от необработено дърво. А провансалските кухненски кътчета от дърво ще бъдат украсени с елегантни пейки с високи облегалки и подлакътници. За кухненски кътове от дърво в модерна кухня можете да вземете модели с оригинален дизайн.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Silviya Georgieva

    Къде мога да намеря 15 дървени пейки за кухнята и каква е цената им? Ще бъда благодарен, ако ми дадете информация за наличността и възможностите за доставка. Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари