...

25 дивана и фотьойла

Диванът спокойно може да се нарече основен атрибут на дневната. Тя придава уют, но и определя как ще изглежда интериорът – класически консервативен или ултрамодерен. Намерете своята двойка диван/стол в нашата фотосесия.

Стил и комфорт

Модерни дивани и фотьойли – Най-голямата група в семейството на тапицираните мебели. Поради предназначението си диваните и фотьойлите за всекидневната имат по-високи изисквания. Те трябва да са стилни, функционални, ергономични и удобни. Затова изборът на мека мебел е много отговорен.

Трябва сами да изпробвате диваните и фотьойлите в различни мебелни салони – и преди това да разгледате много снимки. Не забравяйте, че тапицираните дивани и столове, мебелите за шкафове, масите и другите елементи на интериора трябва да са в хармония и да поддържат стила на вашия дом.

Снимката показва тапицирани мебели в контекста на различни интериорни стилове в комбинация с други мебели.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Albena Todorova

    Кога и къде ще се проведе продажбата на 25 дивана и фотьойла?

    Отговор
Добавяне на коментари