...

26 фотьойла на метални рамки

здравите, стабилни и стилни фотьойли с метална рамка ще заемат солидна позиция както в частни, така и в обществени интериори и ще направят почивката ви по-приятна и удобна.

Фотьойлите с метална рамка са изключително здрави. Затова те могат да се използват както в частни, така и в обществени помещения. Металната рамка е произведена промишлено, изцяло ръчно ( стол от ковано желязо ) или с използване на промишлен и ръчен труд. Методът на производство не оказва влияние върху устойчивостта, издръжливостта и дълготрайността на продукта.

В допълнение към стандартната комбинация от метал с кожена и текстилна тапицерия, някои фабрики "сплитат" метална рамка с ратан и други материали. Някои метални фотьойли изобщо нямат "мека" част – те са изработени изцяло от метал. Възможно е да поставите специални възглавници, подложки или възглавници на тези модели, за да не станат твърде трудни за сядане.

В някои метални рамки производителите вграждат механизъм, който ви позволява да променяте позицията на облегалката. Значително повишава нивото на комфорт на седящия. Друго неоспоримо предимство на метала е неговата пластичност, откъдето идва и разнообразието от форми на фотьойли с метална рамка.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Ekaterina Ivanova

    Колега, искам да попитам дали 26-те фотьойла на метални рамки са достатъчно удобни за дългосрочна употреба? Споделете вашето мнение, моля. Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари