...

13 пластмасови фотьойла за селски къщи

Пластмасата е устойчива на външни влияния, а технологията на производство позволява да се реализират и най-смелите дизайнерски фантазии и да се създадат стилни модели кресла, подходящи както за градината, така и за дома.

Стилни фотьойли за
стилен у дома

Пластмасови столове за вили най-добрата версия на градински мебели в няколко аспекта. От една страна, те са идеални както за топлина, така и за студ. Второ, пластмасовите фотьойли за вили са достатъчно леки, за да бъдат често премествани от едно място на друго. Трето, защо да не ги използвате както в градината, така и в дома?? Такава идея трябва да се хареса особено на хората, които обичат всичко стилно и необичайно, защото това е пластмасови столове за селски къщи представи много дизайнерски модели – с изящна и необичайна форма и дизайн, ярки цветове, понякога с вътрешно осветление или други неочаквани изненади.

За почитателите на дизайнерските модели и поп арта предлагаме нашата редакционна селекция от пластмасови кресла за провинцията.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Kalina Georgieva

    Колко тегло издържат тези пластмасови фотьойли за селски къщи и са ли подходящи за употреба на открито?

    Отговор
Добавяне на коментари