...

20 бар столове от дърво

Те се предлагат във всякакви форми и размери, като могат да бъдат изработени и от дърво. Какви модели дървени бар столове се предлагат днес от производителите на мебели?

Бар стол в съзнанието на повечето хора е вид метална конструкция без облегалка или подлакътници, върху която е невъзможно да се седи дълго време. Асоциацията е лесна за обяснение: това са бар столовете, които се намират в повечето заведения в града. И за това има основателна причина. Бар столът, за разлика от фотьойла или стола за хранене, не е предназначен да осигурява удобство и комфорт на посетителите. Тя служи, така да се каже, за временен дом: седнете платено за – Опитайте се. Но асортиментът от бар столове не се ограничава само до горепосочените модели.

Баровите столове могат да бъдат много различни и се изработват от разнообразни материали. Това включва.. дървени бар столове. Дървените бар столове могат да изглеждат като пълноценни дървени столове на "жираф" крака. Те могат да имат облегалка, подлакътници, тапицерия… Като цяло, не отстъпва на фотьойлите у дома.

Друга вариация на темата за дървената конструкция на бара «издължен" версия
на някой известен модел, например виенски стол. Такъв бар стол Идеята за дизайн на един любител. Почитателите на скандинавския интериорен дизайн трябва да обърнат внимание на дървените бар столове а ла "горски пън", А също и на табуретки с дълги крака. Подобни лаконични модели ще зарадват почитателите на екодизайна.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Lilia Georgieva

    Моля, имате ли информация каква е максималната теглоносимост на столовете от дърво с 20 барова конструкция? Бих бил благодарен да разбера защото търся подходящи столове за моя бар и това е важно за безопасността на гостите ми. Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари