...

25 регулируеми бар столове с височина

Височината на бар стол може да се регулира с бутон, въртящ се болт или лост. Изберете най-подходящата опция и не се колебайте да потърсите подходящия модел.

Някога бар столовете с регулируема височина се използваха само в баровете и ресторантите, но сега тази мебел е навлязла и във вашето жилище.

На какво да обърнете внимание, когато избирате бар столове за дома си? Първо, относно параметрите на вашия бар стол. Височината на стола трябва да е съобразена с височината на бара. Второ, трябва да вземете предвид височината и телосложението на хората, които ще седят на тях. На трето място, трябва да прецените колко гости и колко често планирате да посрещате в дома си. Кой материал на седалката е най-подходящ за вашето дете?.

Бар столове за дома с метални, пластмасови или дървени седалки са подходящи за места с голям трафик. Моделите с кожена или текстилна тапицерия са най-подходящи за по-слабо населени места седалки. И най-важното – изберете бар стол с най-удобния механизъм за регулиране ( механичен или автоматичен ). Височината му може да се регулира с натискане на бутон, с помощта на въртящо се копче или лост. Обикновено тези органи за управление се намират под седалката. Не забравяйте също така да вземете предвид наличието или липсата на облегалка, подлакътници и поставка за крака. Тези детайли могат да увеличат многократно комфорта на бар стола с регулируема височина.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Vasil Kirov

    25 регулируеми бар столове с височина звучат като страхотно решение за различни цели. Но важното е да разберем колко високи реално са тези столове? Достигат ли до работната повърхност на бара или могат да се регулират както се желае? Моля, споделете повече информация за техните спецификации и функционалности. Благодаря.

    Отговор
Добавяне на коментари