...

26 въртящи се стола

Въртящият се фотьойл ще облекчи гръбначния стълб, ще ви избави от напрежението. Новите материали и технологии дават възможност за създаване на все по-ефективни и удобни модели.

Въртящите се столове първоначално са били популярни предимно за офис служители. Но с течение на времето предимствата им пред стандартните фотьойли станаха толкова очевидни, че производителите започнаха да създават подобни модели за дома.

Горната част на въртящия се фотьойл е почти като нормален фотьойл. Предлагат се със или без подлакътници, с права, извита или заоблена облегалка, понякога с декоративни елементи като възглавници или мека възглавница, Върху облегалката има "уши", Фантастично квилинг и т.н.д. ). Някои въртящи се столове се предлагат в комплект с други елементи, като пуф, табуретка за крака или маса. Обикновено тапицерията е от издръжлива кожа или тежък шарен или гладък плат.

За разлика от обикновените модели, въртящият се фотьойл е оборудван с механизъм за въртене ( обикновено на 360 градуса ) който позволява на потребителя да вижда цялото пространство и да има повече предмети в обсега си. Той има и други подобрения. Регулируемото по височина стъпало предлага допълнително удобство за всички членове на семейството – от най-големите до най-малките от големи до малки. Колелцата на краката правят фотьойла много мобилен и позволяват лесното му придвижване из стаята. Въртящият се фотьойл е проектиран така, че да позволява промяна на степента на наклон на облегалката. Всичко това прави тези столове много функционални и удобни. Седенето във въртящ се фотьойл е толкова приятно за работа, колкото и за почивка.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Petya Georgieva

    Каква е целта или употребата на тези 26 въртящи се стола?

    Отговор
Добавяне на коментари