...

26 маси със стъклени плотове

Масата със стъклен плот запазва статута си на актуална интериорна тенденция в продължение на много години. Запознайте се с разнообразието от модели на такива маси в избраните от нас снимки и ще спрете да се чудите за феноменалната популярност на моделите със стъклен плот.

красота и практичност

Маса със стъклен плот Идеалните плотове за маси са не само незаменими мебели, но и централна точка на интериорния дизайн. Стъклените плотове превръщат обикновената маса в крехка скулптура, която може да бъде еднакво подходяща както за класически, така и за минималистичен интериор. Важното е, че масата със стъклен плот трябва да бъде декорирана в подходящ стил. Стъклени плотове – тези продукти не са крехки, въпреки визуалното впечатление, което създават. За тях се използва закалено ламинирано стъкло. Не е необходимо да се притеснявате за напукани или счупени стъклени плотове, ако ги използвате интензивно.

Тъй като са изключително практични и декоративни, масите със стъклени плотове имат широк спектър от приложения – и са изключително гъвкави Във всекидневната, трапезарията, кухнята и офиса.

Прозрачността на стъкления работен плот значително увеличава възможностите за дизайн основите на масите, краката и табуретките, изработени от различни материали, са основните елементи на декора. Самите стъклени плотове могат да бъдат оцветени в различни нюанси, изработени от опушено стъкло, покрити с гланцов или матов лак или частично покрити със златно или сребърно фолио.

Днешният пазар предлага огромна гама от модели маси и маси със стъклени плотове Прозрачни и цветни Предлагаме широка гама от стилове и начини на използване, включително трапезни маси трансформатор с различни механизми за трансформиране.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Mariya Georgieva

    Колко големи са тези стъклени плотове и на каква височина са положени масите?

    Отговор
Добавяне на коментари