...

15 маси с красиви плотове

Плотът е израз на самата същност на масата. Той може да се превърне и в главната му атракция. Нашият избор на маси за хранене с красиви плотове.

Покривката е изчезнала!

По съветско време беше обичайно да се покрие с покривка един скромен плот… Покривките за маса вече са реликва от миналото, Или се счита за наследство в ретро стил. В крайна сметка повечето съвременни маси имат плотове, които в никакъв случай не трябва да бъдат скривани от текстил за маса.

Разгледайте снимките на избраните плотове, за да се убедите в художественото великолепие на тези плотове от различни материали. Изборът на материали и декори за плотовете се диктува от нюансите на стила. Мебелната индустрия не само използва широк спектър от суровини за изработката им, но и трансформаторът за маса Стъкло, камък, дърво, пластмаса, акрил но и най-новите технологии. Например работни плотове, изработени от два стъклени листа с лещовидно фолио между тях, което прави повърхността прозрачна и създава калейдоскопичен ефект, напомнящ за стъклените фасади на венецианските дворци от XVIII век. Всеки от гореспоменатите материали има своя собствена, уникална естетика.

Традиционни форми на плота кръгли, овални, правоъгълни. Но дизайнерските модели могат да се похвалят и с геометрично сложни контури.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Stoyanka Ivanova

    Можете ли да посочите откъде можете да се закупят тези 15 маси с красиви плотове? Желая да си закупя такава маса и се интересувам от възможните места, където мога да ги намеря. Благодаря ви предварително за помощта!

    Отговор
Добавяне на коментари