...

12 модела маси и сгъваеми маси за кухнята

Трудно е да се изненадате със сгъваема маса. Но успяхме да намерим за вас не само класическите модели, но и някои много нетривиални.

Излишно е да казвам, че сгъваемата кухненска маса Незаменим елемент в нашите скромни Български апартаменти. Ако говорим абстрактно, доста трудно е да се изненадаме с такива маси-трансформатори, защото сгъваемите маси за кухнята са били популярни при нашите баби .. Но и те биха били възхитени от съвременните модели, защото мисленето в областта на дизайна не стои на едно място.

Интересна ни е например сгъваемата кухненска маса Ali Baba от фабриката на Moroso, чийто дизайн е вдъхновен от арабския фолклор. Тази страхотна маса-трансформатор с лесно движение на ръката се превръща в пълноценна маса за хранене, разкривайки пред света безбройните съкровища, които са били скрити в сгънатата форма.

Не по-малко интересен модел- Конзолна маса Slide от Reflex Angelo. С "крилатите" си.. Елементите на тази стилна сгъваема кухненска маса могат да се превърнат за нула време в маса за хранене, достатъчно голяма, за да побере тричленно семейство и няколко гости.

Има на какво да се възхитят дори почитателите на класиката – вземете например масата T632 на Carpanelli, умело декорирана с ръчно изработени интарзии.. Така че влезте, разгледайте и не се притеснявайте.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Vladislav Petrov

    Кои са някои от основните критерии за избор на маса за кухнята и как да изберем подходящия модел според нашите нужди и предпочитания?

    Отговор
Добавяне на коментари