...

22 дивана Chesterfield

Честърфийлд – диван с претенции за лукс. И все пак това е много гъвкава мебел. От какво се правят Chesters днес?

Днес, както и преди няколко века, диванът Честърфийлд е много търсен. Каква е тайната на нейната популярност?? Може би всичко се дължи на безупречния дизайн и ергономичната конструкция..

Не е трудно да се разпознае диван Честърфийлд, той има много специален външен вид. Класическият английски Честърфийлд е украсен с капитонирани шевове, които обикновено са украсени на облегалката и подлакътниците, понякога Пространството под седалката ( много рядко ромбовидна шарка украсява самата седалка ).

Подлакътниците и облегалките на дивана Честърфийлд са на една и съща височина, а подлакътниците се извиват в спирала, напомняща на особеностите на древната архитектура. Диванът лежи върху малки "мехурчета" Краката, които също могат да бъдат скрити.

Първоначално Честърфийлд е бил тапициран с кожа, кадифе и се е изработвал предимно в приглушени, естествени тонове Теракота, тухла, червено и кафяво. Съвременните производители на мебели спазват английските традиции, но обичат да експериментират. Можете да откриете не само двуместни "островни" табла за глава в теракота, махагон и махагон Честърфийлдс, но и ъглови модели, предназначени за големи компании. Възможностите за тапицерия също са приятни. Днес освен кафяви и черни дивани има и много други стилове, от които да избирате «редовни клиенти шкафове и приемни помещения Ще откриете бели, украсени щампи и дори сребърни елементи. В потвърждение на горното Нашата селекция от снимки.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Stefania Ivanova

    На колко места са 22-те дивана Chesterfield?

    Отговор
Добавяне на коментари