...

13 разтегателни дивана за кухнята

Ако заменяте кухненските столове с удобен диван, помислете за разтегателен диван. Това прави трапезарията в кухнята по-функционална.

Диван в кухнята вместо традиционни столове вече не е ново, но все още е популярно дизайнерско решение. Ако пространството е недостатъчно, защо да не направите кухнята си възможно най-удобна?? Седенето на тапициран диван е много по-приятно и удобно, отколкото на който и да е стол.

Правите дивани в кухнята са не само практични, но и с привлекателен дизайн, така че си заслужава да ги има в кухненската трапезария. Кухненските дивани са с ергономичен дизайн. Те не само заместват няколко стола, но и осигуряват релаксация през деня или вечерта.

Разтегателен диван в кухнята- Удобен инструмент в случай, че имате приятели на гости, тъй като лесно може да се превърне в уютно легло. Не е необходимо диванът за кухнята да се използва постоянно като легло, можете да си купите хубав модел с удобна седалка и механизъм за сгъване, дискретно интегриран в компактен дизайн.

Ако установите, че разтегателният диван в кухнята осигурява добре дефинирани ползи, всичко, което трябва да направите, е да изберете модел, който съответства на интериора по отношение на стила. Това може да бъде рустикален разтегателен диван с естествена дървена рамка. Или пък напълно модерен и удобен кухненски диван изправен, подобен на диван или османски стил, със свалящо се или миещо се покритие.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Yoana Dimitrova

    Здравейте, имаме нужда от съвет. Какъв вид разтегателен диван бихте препоръчали за кухнята? Има ли специфични критерии, които да трябва да имам предвид при избора? Благодаря ви предварително за помощта!

    Отговор
Добавяне на коментари