...

25 огледални гардероба

Те не служат само за съхранение, но и за визуалното възприемане на пространството. Огледалните вложки и покрития на вратите визуално придават обем на помещението.

Гардероб с огледало, както и огледален гардероб могат да се намерят в почти всеки дом. Какво прави тези шкафове толкова популярни?? Огледалните повърхности не само са популярно средство за съхранение, но и правят интериора по-голям. Обикновено на една или повече врати от външната страна има огледало. Можете да намерите и огледални вложки, които заемат само част от крилото на вратата. Те могат да бъдат с обикновена правоъгълна или квадратна форма или с нестандартна форма. Понякога за по-голям декоративен ефект огледалата се украсяват допълнително с деликатни шарки или се използват огледални вложки с нестандартни нюанси.

Днес е възможно да се намери модел с всякакъв размер и стил, подходящ за различни цели. Гардеробите с огледала се използват най-често в приемни стаи, спални и коридори. И докато във всекидневната такъв шкаф е стилообразуващ елемент, в спалните и коридорите функционалността на модела често има приоритет. По-големите трикрилни шкафове или огледални гардероби са особено подходящи за тези среди, като вътрешното обзавеждане и оборудване се избират според желанията на клиента. Гардеробите с огледала се предлагат в повечето интериорни стилове и тенденции От класически до модерен. Вградените огледални гардероби стават част от програмите за интериорен дизайн на дневната.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 2
  1. Todor

    Бихте ли ми препоръчали гардероб с огледала? Какви могат да бъдат предимствата и недостатъците му? Бихте ли споделили вашите лични впечатления и опит с такъв тип гардероб? Благодаря предварително!

    Отговор
  2. Emil Petrov

    Къде мога да намеря 25 огледални гардероба на достъпна цена и какъв е срокът за доставка?

    Отговор
Добавяне на коментари