...

16 маси за сервиране на колела

Масата за сервиране, която може да се използва за пренасяне на храна и напитки, е много удобна. Ако си купите такъв, скоро ще се чудите как сте се справяли без него. Предлагаме ви само добри модели.

Повечето масички за кафе са с многоетажен дизайн. Това им позволява да бъдат доста компактни и същевременно да побират големи количества храна. Тук ще намерите 16 интересни модела маси за сервиране на колелца.

Модерен стил

Модели за проектиране. Огромни колела или малки колелца; две, три или шест нива; стационарни или сгъваеми Дизайнерите и производителите предлагат най-различни маси за сервиране. Можете да закупите модели, изработени от стъкло, пластмаса, метал, във всякакви цветове и размери. Изберете от !

Най-лесният начин за намиране на маса с колело в модерен стил за продажба. Имате на разположение огромен брой възможности и голямо разнообразие от дизайни.

Класически стил

За луксозни интериори. Докато някои фабрики възпроизвеждат точно исторически модели, други изработват собствени маси за сервиране. Кое е по-добро?? Това зависи от вас. Разгледайте тези снимки от снимачната площадка.

Когато купувате маса с колелца в класически стил, е много важно да изберете точния нюанс на дървото, което често се използва за изработване на основата на модела. Те трябва да съответстват точно на цвета на останалите мебели в стаята.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Vesela Todorova

    Кога и къде ще се проведе това събитие със сервиране на колела и как мога да резервирам маса? Ще има различни типове колела за подбор или само един вид?

    Отговор
Добавяне на коментари