...

15 маси с метални крака

Солидна основа и модерен дизайнерски акцент – металната долна рамка е едновременно за масата. Фокусът на нашата фотосесия е върху металните крака на масите.

Предимствата на метала

Металът се счита за промишлен материал. Характерните му особености са Здравина и издръжливост, строга и аскетична естетика. Не е изненадващо, че той се използва предимно за минималистични мебели. Всъщност декоративният и експлоатационният потенциал на метала е много по-голям, отколкото изглежда на пръв поглед. Доказателството е в нашата фоторедакция, чийто главен герой е маса с метални крака. Във всеки случай основният стилов елемент са металните крака на масата Фундаментални или ефирни, прави или извити, хромирани или сребристи листа. Метални крака за маса – не е задължително да има четири традиционни опори или една в центъра. Те могат да създават автентични дизайнерски композиции, които превръщат масата в артистичен обект в интериора.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Yavor Ivanov

    На каква цена се предлагат тези маси с метални крака и къде може да ги закупим?

    Отговор
Добавяне на коментари