...

11 цветни гардероба

Различни решения за различни интериори: декорът и текстурата на фронтовете на гардероба се определят от материала, от който са изработени.

Един от цветовете, показани в галерията със снимки на гардероби за вграждане Всички възможни нюанси на естественото дърво. Дървото е лакирано, фурнировано, декорирано с интарзия и в същото време, както може да се види на всяка снимка на гардероб, запазва естествения рисунък и тон на материала: дъб, клен, орех, череша. Втората тенденция е Използването на други материали и техники придава на фасадите необичайна текстура. Фотогалерията на гардероба предлага както популярни декорации ( използване на тонирано огледало или стъкло с принт ) така и по-оригинални решения, като например тапициране на фасадата със специално обработена кожа или цветен линолеум. Благодарение на това разнообразие галерията със снимки на гардероби ви позволява да изберете решения, които да подхождат на широк спектър от интериори.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Vladimir Petrov

    Защо споменавате 11 цветни гардероба? Какъв е идеята зад този текст? Има ли някаква специфична цел или просто искате да споделите информация? Бих искал(а) да разбера повече за това.

    Отговор
Добавяне на коментари