...

20 игрални маси

След интензивен работен ден е приятно да се съберете в компания, за да поиграете покер или да поканите приятел на игра на шах. Няма нужда да ходите в клуба: вземете маса за отдих!

Масата "Ломбер", изобретена във Франция по времето на Луи XIV, първоначално е била проектирана като обикновена маса, но тапицирана със зелен плат. По онова време масите за ломбер се наричаха просто маси за карти… Съвременните игрални маси се предлагат с подвижни и сменяеми плотове за различни видове игри ( шахматната дъска се превръща в "дъска за карти" зелена кърпа ) моделите са функционално наситени с различни чекмеджета и секции, понякога имат сгъваем механизъм за лесно съхранение в сгънато състояние. Често се случва масичката за лумпени да се превърне в универсална масичка за кафе. Както можете да видите от фотосесията, не само "класиката" е в основата на обзавеждането на детската стая, но и "класиката" от нашата колекция фабрики, но и производители на мебели в модерен стил.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Ralitsa Georgieva

    Колко от 20-те игрални маси са на разположение и какви игри предлагат?

    Отговор
Добавяне на коментари