...

25 работни плота от гранит

Гранит – материал с уникална здравина и естетическа привлекателност. В интериорния дизайн той се използва и за двете качества.

Горна част на материала

Производителите на мебели оценяват гранита като материал за кухненски плотове за рязане. Гранитните плотове са водо- и мръсоотблъскващи и не се износват. Работният плот няма да се повреди, ако поставите горещ тиган върху него или забравите да използвате дъската за рязане и нарежете колбаси върху нея.

Гранит – Материал, който може да се "комбинира" перфектно С всякаква обстановка, модерна или старинна. Вижте, че тук можете да видите селекция от снимки, повечето от които се състоят от кухненски комплекти в различни стилове, оборудвани с гранитни плотове в различни цветове.

Някои производители на кухненско обзавеждане използват гранитните плотове не само като работни повърхности. Например, кухненската колекция CINTRAY на Chemine Philippe включва маса за хранене с гранитен плот. Тази идея също ще ви хареса? – След това разгледайте другите ни модели маси за хранене с гранитни плотове. Масата Fancy от Bonacina Pierantonio и масата Dolmen от Poliform могат да се трансформират. И малките масички Still от Molteni& Co просто изглежда много оригинално масичка за кафе с кръгъл плот от черен гранит.

В нашата селекция ще намерите примери за гранит не само в кухнята, но и в интериора Гранитът е материалът, използван за работния плот на кухненската мивка Serie 800, както и за ръба на вградената вана Nova.

Оценете статията
( Все още няма оценки )
Dimitar Ivanov

Поздрави на моите колеги почитатели на домашния комфорт и подобренията! Аз съм Dimitar Ivanov, опитен дизайнер, и за мен е удоволствие да ви преведа през моето дългогодишно пътешествие в сферата на дизайна, където всеки проект се развива като уникална история на елегантност, функционалност и стремеж към вечен комфорт.

Spisanie.info - Женско списание | Мода, красота, живот и грижа за дома, психология и взаимоотношения
Comments: 1
  1. Kamelia Angelova

    Здравейте! Имам един въпрос относно работните плотове от гранит. Чувал съм, че те са изключително издръжливи и издържат на високи температури. Но какво е вашето мнение за тях? Препоръчвате ли ги и каква е цената им? Бих бил благодарен да споделите вашето мнение и опит. Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари